Teslimat Koşulları

Miorre Ürünlerinde En Uygun Fiyat Garantisi

1- Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 4 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

2- Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

3- Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

4- Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından WS Lingerie garantisi ile size teslim edilecektir.

5- Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta’sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

6- www.dantelsutyen.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda;

7- Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 1 (bir) en fazla 7 (yedi) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

8- Tatil ve Bayram dönemlerinde yapılan kampanyalarda gönderimler yoğunluk durumuna göre 3-5 iş günü ( cumartesi ve pazar hariç ) içerisinde yapılacaktır.

Bağımsız olarak doğrulandı
32 inceleme

Çekmecelerinizi yenilemenin tam zamanı, 225 tl ve üzeri alışverişlerinize ANINDA 25 tl indirim sizi bekliyor .Tüm alışverişlerde kargo ücretsiz, alışveriş alt limiti 100 TL dir. Siparişlerinizi içeriği belirli olmayacak şekilde kargoluyoruz. WhatsApp destek hattımız 23:00 a kadar açıktır