Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firma garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

 

Ürün İade Koşulları

 

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 2 gün içerisinde sayfamızdaki iletişim bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. 

 

İptal Koşulları

dantelsutyen.com üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesi yapıldıktan sonra, kargoya teslim edilmeden önce satışın iptalini isteyebilir ve siparişten vazgeçebilirsiniz. İptal işlemleri için mesai saatleri içinde bilgi@dantelsutyen.com adresinden mail yoluyla ulaşıp sipariş numarası vererek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz

 

Değişim Koşulları

 

Sütyen, külot ve fantezi giyim ürün gruplarında iade ve değişim hijyen gereği kesinlikle YAPILMAMAKTADIR.

 

Değiştirmek istediğiniz ürünleri yurtiçi kargo ile  iletişim linkinde bulunan adresimize gönderebilirsiniz. Kargo ücreti tarafınızdan karşılanması gerekmektedir. 

Bağımsız olarak doğrulandı
32 inceleme

Çekmecelerinizi yenilemenin tam zamanı, 225 tl ve üzeri alışverişlerinize ANINDA 25 tl indirim sizi bekliyor .Tüm alışverişlerde kargo ücretsiz, alışveriş alt limiti 100 TL dir. Siparişlerinizi içeriği belirli olmayacak şekilde kargoluyoruz. WhatsApp destek hattımız 23:00 a kadar açıktır